Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 299,00 zł
Parametry
Marka
Ferros
EAN
5903148280592
Opis
Na urządzeniu FERROS możesz trenować uginanie ramion ze sztangą lub hantlami ze wsparciem na modlitewniku. Umożliwia to efektywne wyrzeźbienie stalowych mięśni ramion.
Regulacja wysokości modlitewnika umożliwia wykonywanie ruchów w pełnym zakresie. Dzięki maksymalnej wysokości, która wynosi aż 120 cm, można wykonywać ćwiczenia w pozycji stojącej. W przeciwieństwie do konkurencji nasz modlitewnik ma długą i szeroką podstawę, co gwarantuje stabilność podczas treningu.
Jest to urządzenie, które idealnie nadaje się do treningu w domowej siłowni. W pełni wierzymy w jakość sprzętu, dlatego otrzymujesz aż 11 lat gwarancji na konstrukcję stalową
| Szerokość haków na obciążenie | 66 cm |
| Wymiary siedziska | 35 cm x 30 cm |
| Wymiary oparcia na klatkę | 21 cm x 34 cm |
| Wymiary oparcia na ramiona | 60 cm x 34 cm |
| Wymiary podstawy | 100 cm x 82 cm |
| Profil konstrukcyjny | 50 mm x 50 mm x 2 mm oraz 60 mm x 40 mm x 2 mm |
| Wytrzymałość | 200 kg! |
| Waga | 23 kg |
| Gwarancja na konstrukcję | 11 lat |
Numer oferty: 40253303
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty