Modne czarne botki
Promocja! Stara cena: 125.80 zł
Co zyskujesz kupując u nas:
- 14 dni na zwrot, a do tego darmowy poprzez Allegro Inpost,
jeśli wybrałeś dostawę do siebie przez Allegro Inpost, a jeśli nie to przez Pocztę Polską
- Buty u nas są objęte 2 letnią rękojmią, czyli jeśli okaże się, że but ma wadę to nie ma
problemu i buty do nas!
| Kolor | czarny |
| Rodzaj noska | pełny |
| Stan | Nowy |
| Wysokość obcasa | 3cm - 5cm |
| Rodzaj obcasa | płaski |
| Rodzaj zapięcia | suwak |
| Ocieplenie | koc obuwniczy |
| Wkładka | koc obuwniczy |
| Zapiętek | zabudowany,usztywniony |
| Podeszwa | z bieżnikiem,z tworzywa sztucznego |
| Okazja | na co dzień |
| Styl | casualowy,fashion |
| Materiał | skóra ekologiczna,zamsz ekologiczny |
| Sezon | jesień/zima |
| Płeć | kobieta |
| Wysokość cholewki | 18-20cm |
| Szerokość cholewki | 22-24cm |
| Obcas | 3,5cm |
| Rozmiary | Dł. wkładki |
| 35 | 23 cm |
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| *niniejsza tabela przedstawia przybliżone wartości |