Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 150,06 zł
Opis
Nadaje się do np. Elektronicznej sali egzaminacyjnej, banku i pokoju wartowniczego.
| Pasmo przenoszenia: | 80 Hz ... 16 kHz |
| Powierzchnia pracy: | 10 m² ... 70 m² |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | 40 mA |
| Impedancja wyjściowa: | 600 Ω |
| Obudowa: | Aluminium |
| Kolor: | Srebrny |
| Wybrane cechy: | SNR : 58 dB |
| Bardzo dobra czułość mikrofonu | |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | |
| Zabezpieczenie przed skutkami przyłączenia zasilania o odwrotnej polaryzacji | |
| Zakres dynamiki : 74 dB | |
| Najwyższy wytrzymywany poziom ciśnienia akustycznego : 110 dB SPL | |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.054 kg |
| Wymiary: | Ø 40 x 21 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
Numer oferty: 45126895
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty