Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 320,00 zł
Opis
Monitor 19 cali SC-19AH czarny
Wysokiej jakości wydajny wyświetlacz 19 z analogowym systemem HD-over-Coax oraz wsparciem dla AHD 2.0.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SC-19AH |
| Przekątna ekranu 2 | 19'' |
| Typ matrycy | TFT SXGA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.294 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 82 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x S-Video |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 412 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość z podstawą | 184 mm |
| Waga z podstawą | 3.6 kg |

Numer oferty: 41188987
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty