Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 083,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkCentre Tiny-in-One 22Gen3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.24795 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 37.07 cm |
| Szerokość | 48.93 cm |
| Głębokość z podstawą | 27.33 cm |
| Waga z podstawą | 5.34 kg |

Numer oferty: 41189128
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty