Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 761,25 zł
Parametry
Marka
Lenovo
EAN
194778633451
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkVision E22-20 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 267.79 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.06 mm |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CCC TCO RoHS Energy Star EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 11.24 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 307.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 301.6 mm |
| Szerokość | 508 mm |
| Głębokość | 43.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 178.6 mm |
| Waga | 2.2 kg |
| Waga z podstawą | 3.9 kg |




Numer oferty: 46407376
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty