Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 649,00 zł
Opis
Monitor 22 cali 2YV09AA
Uzyskaj ostry, wyraźny obraz, jakiego potrzebujesz, dzięki temu płaskiemu monitorowi w atrakcyjnej cenie. Dzięki stylowym cechom, jakich oczekujesz, ta przyjazna dla użytkownika konstrukcja uatrakcyjnia wszystkie ulubione treści zarówno podczas przeglądania stron internetowych, jak i przesyłania strumieniowego najnowszych treści rozrywkowych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
2YV09AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 26.81 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 47.66 cm |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 600:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | CB |
| Pobór mocy | 18 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 31.05 cm |
| Wysokość z podstawą | 38.3 cm |
| Szerokość | 50.04 cm |
| Głębokość | 4.9 cm |
| Głębokość z podstawą | 17.04 cm |
| Waga | 2.46 kg |
| Waga z podstawą | 2.6 kg |

Numer oferty: 41188956
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty