Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 806,00 zł
Opis
Monitor 22 cali 3KS60AA
Spełnij marzenia o czystym i ostrym obrazie, kupując ultracienki monitor z mikroramką, przykuwającym wzrok aluminiowym wzornictwem i niesamowicie szerokimi kątami widzenia. Od przeglądania treści po rozrywkę strumieniową zobaczysz świat w zupełnie nowy sposób.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
3KS60A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 47.6 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 26.78 cm |
| Plamka matrycy | 0.247 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | VCCI |
| Pobór mocy | 18 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wysokość | 29.6 cm |
| Wysokość z podstawą | 38 cm |
| Szerokość | 48.98 cm |
| Głębokość | 3.97 cm |
| Głębokość z podstawą | 18 cm |
| Waga | 2.33 kg |

Numer oferty: 41188957
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty