Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 523,00 zł
Opis
Tak, rozdzielczość ma znaczenie
Ciesz się obrazami w wysokiej rozdzielczości FullHD.
Graj, używając technologii AMD FreeSync
Rozrywanie obrazu to przeszłość dzięki technologii AMD FreeSync, która synchronizuje liczbę klatek na sekundę monitora z kartą graficzną.
Krótki czas reakcji
Krótki czas reakcji rzędu 1 ms oznacza, że obrazy odświeżają się z dużą częstotliwością, co pozwala na czerpanie ogromnej przyjemności grania bez opóźnień.
Stylowa podstawa
Stylowa, trójnożna podstawa pozwala zaoszczędzić miejsce bez utraty stylu.
Konstrukcja ZeroFrame
Konstrukcja ZeroFrame daje niemal nieograniczoną powierzchnię. Dzięki niej możesz skupić się na tym, co najważniejsze ekranie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
KG221Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 305 mm |
| Wysokość z podstawą | 406 mm |
| Szerokość | 508 mm |
| Głębokość | 52 mm |
| Głębokość z podstawą | 189 mm |
| Waga | 3.01 kg |
| Waga z podstawą | 3.36 kg |

Numer oferty: 41189028
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty