Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 452,00 zł
Parametry
EAN
8806098261819
Opis
Poznaj fantastyczny obraz Full HD
Obraz w rozdzielczości Full HD 1080p jest bardziej szczegółowy i atrakcyjniejszy niż w standardowej rozdzielczości HD.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
22MK400A-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 600:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 90 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 65 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 19.7 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 306 mm |
| Wysokość z podstawą | 360 mm |
| Szerokość | 510 mm |
| Głębokość | 38 mm |
| Głębokość z podstawą | 182 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| Waga z podstawą | 2.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41827570
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty