Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 657,80 zł
Parametry
Rozdzielczość
1920 X 1080
Marka
Iiyama
EAN
4948570115655
Opis
Prolite X2483HSU-B1ProLite X2483HSU to 24-calowy monitor FullHD (1920x1080 pikseli) z podświetlaniem LED wyposażony w matrycę AMVA+ oferującą doskonałe odwzorowanie kolorów (24-bit True Colour). Wyjątkowo szerokie kąty widzenia - 178 stopni w pionie i w poziomie oraz bardzo wysokie współczynniki kontrastu 3000:1 (kontrast typowy) i 12 000 000 : 1 (kontrast dynamiczny ACR) w połączeniu z szybkim, 4 ms czasem reakcji i jasnością 250 cd/m2 zapewniają mu znakomitą wydajność w takich zastosowaniach jak fotografia i obróbka graficzna. Monitor został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe: D-Sub oraz cyfrowe: DVI-D i HDMI oraz 3 porty USB. | |
AMVA+Matryca AMVA+ gwarantuje najwyższą jakość odwzorowania kolorów ( 24 bit True Colour) i szerokie kąty widzenia. | |
W trosce o zdrowie naszych oczuTechnologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. | |
OverDrive ON / OFFW czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości. | |
ACR - funkcja Advanced Contrast RatioWspółczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój monitor może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów. | |
Rozdzielczość FullHDDzięki rozdzielczości natywnej 1920 x 1080p Twój monitor jest gotowy wyświetlać obrazy wysokiej rozdzielczości. Oznacza to również, że na ekranie zmieści się około 60% więcej informacji niż na monitorze z rozdzielczością 1280 x 1024. |
| Przekątna ekranu | 24" |
|---|---|
| Rodzaj matrycy | LED, AMVA+ |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Rodzaje wejść / wyjść | VGA (D-sub) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DVI-D - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. USB 2.0 typ B - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Pobór mocy podczas pracy | 30 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Szerokość | 565 mm |
| Wysokość (z podstawą) | 415 mm |
| Głębokość (z podstawą) | 205 mm |
| Waga | 3,4 kg |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Możliwość montażu na ścianie - VESA 100 x 100 mm |
Numer oferty: 40416099
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty