Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 315,65 zł
Parametry
Marka
Lenovo
EAN
194778282130
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkCentre TIO24Gen4 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x USB 3.0 (Type B) 1 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Pobór mocy | 15 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 446.9 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość | 65.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 230.4 mm |
| Waga | 3.61 kg |
| Waga z podstawą | 6.66 kg |




Numer oferty: 46407421
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty