Oferty, które mogą Cię zainteresować:






8
1 / 13
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 092,00 zł
Parametry
EAN
191800317044
Opis
http://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision/ThinkVision_T24m?M=61B8RAT3EU
http://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/ThinkVision/ThinkVision%20T24m/T24m%20specs.pdf
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkVision T24m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Pobór mocy | 17 W |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB typu C 1,8 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 483.4 mm |
| Szerokość | 540.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 261.75 mm |
| Waga z podstawą | 5.6 kg |

Numer oferty: 41827576
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty