Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 825,30 zł
Parametry
Marka
Iiyama
EAN
4948570117543
Opis

Full HD LED z 1 ms czasem reakcji - do domu i biura
B2482HS to 24 monitor Full HD wykorzystujący technologię podświetlenia LED. Jego doskonałe parametry techniczne zapewniają pełen komfort użytkowania i doskonałą jakość obrazu. Poziom kontrastu dynamicznego to 80.000.000:1 (ACR), a czas reakcji 1 ms. B2482HS wyposażono w trzy wejścia sygnału - dwa cyfrowe (DVI i HDMI) i analogowe (VGA) oraz dwa głośniki stereo. Aby zapewnić maksimum komfortu użytkowania, monitor ten wyposażono w szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu. Panel posiada stopkę z regulacją wysokości w zakresie 130 mm. Można go też obrócić o 90° w pionie do pozycji PIVOT. Monitor zgodny jest z normą TCO.
Full HD
Dzięki rozdzielczości natywnej 1920 x 1080p Twój LCD jest gotowy wyświetlać obrazy wysokiej rozdzielczości. Oznacza to również, że na ekranie zmieści się około 60% więcej informacji niż na monitorze z rozdzielczością 1280 x 1024.
HAS + Pivot
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
B2482HS-B5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 298.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 531.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.277 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 170 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 375.5 mm |
| Szerokość | 565 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Waga | 5.1 kg |




Numer oferty: 46407358
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty