Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 768,00 zł
Opis
Monitor 24 cali 2YV10AA
Uzyskaj wyraźną jakość obrazu, której pożądasz z niewiarygodną wartością dzięki temu płaskiemu wyświetlaczowi. Dzięki stylowym funkcjom, których oczekujesz, jest to przyjazny dla użytkownika design, który podnosi wszystkie Twoje ulubione treści - bez względu na to, czy przeglądasz Internet, czy przesyłasz strumieniowo najnowszą rozrywkę.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
2YV10AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 29.64 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 52.7 cm |
| Plamka matrycy | 0.274 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 32.1 cm |
| Wysokość z podstawą | 40.51 cm |
| Szerokość | 54.66 cm |
| Głębokość | 4.47 cm |
| Głębokość z podstawą | 20.99 cm |
| Waga | 3.3 kg |
| Waga z podstawą | 3.65 kg |

Numer oferty: 41188952
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty