Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 140,30 zł
Parametry
EAN
190781271291
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Model |
EliteDisplay E243i |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 32.4 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 51.84 cm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Pobór mocy | 35 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 35.13 cm |
| Wysokość z podstawą | 36.23 cm |
| Szerokość | 53.2 mm |
| Głębokość | 4.64 mm |
| Głębokość z podstawą | 21.39 mm |
| Waga | 0 kg |








Numer oferty: 46407251
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty