Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 735,00 zł
Parametry
EAN
886227122028
Opis
PA248Q
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PA248Q |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19.91 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 362.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 416.3 mm |
| Szerokość | 557.2 mm |
| Głębokość | 62 mm |
| Głębokość z podstawą | 235 mm |
| Waga z podstawą | 6.4 kg |

Numer oferty: 41827578
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty