Monitor 24 S24E65UDWG na Arena.pl
1 / 1
Monitor 24 S24E65UDWG
Parametry
EAN
Opis
24" Zaawansowany Monitor biznesowy S24E65UDWG
- Doskonały pod każdym kątem
- Większy komfort w trakcie pracy
- Oszczędzaj energię dzięki specjalnym funkcjom
Krystalicznie czysty obraz
Pozwól odpocząć oczom
Łatwiejsze oszczędzanie energii
Monitor, jako pierwszy na świecie, nie zużywa energii w trybie wyłączonym (0,00W). To przełomowe osiągnięcie uzyskało certyfikat Intertek.
Materiały z certyfikatem Intertek Green Leaf
Profesjonalny monitor dla potrzeb profesjonalistów
Komfortowe warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą produktywność. Unikalne wzornictwo HAS umożliwia regulację monitora w zakresie 130 mm w pionie tak, by znalazł się idealnie na wysokości Twoich oczu. Błyskawicznie dostosujesz ekran do własnych potrzeb jak również do pracy w grupie - obrócisz w zakresie 45°, ustawisz w pionie oraz przechylisz o 3° w przód i 25° w tył. Monitor możesz także zawiesić na ścianie, korzystając z systemu montażu VESA 100x100 oraz zwiększyć estetykę miejsca pracy chowając kable za praktycznym uchwytem.
Opcjonalny soundbar USB
Komfortowe korzystanie z multimediów staje się coraz ważniejsze także w środowiskach biznesowych. Jeśli potrzbujesz lepszej jakości dźwięku, możesz podłączyć do jednego z portów USB Soundbar przyczepiany do tyłu obudowy. Zamontowany w ten sposób dobrej jakości głośnik o mocy 2x 2,5 W pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na biurku i lepiej uporządkować miejsce pracy.
Dostęp do najważniejszych złączy
Pozostałe parametry
- Samsung MagicBright
- Samsung MagicUpscale
- 0.00 W Power Consumption