Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 482,90 zł
Parametry
Rozdzielczość
1920 X 1080
Marka
Samsung
EAN
8806088440835
Opis
Odkryj Samsung S24D33024-calowy monitor Samsung da ci wszystko czego potrzebujesz by doświadczyć najlepszej rozrywki. Wyjątkowy tryb do gier, błyskawiczny czas reakcji, optymalizacja kolorów i kontrastu - wszystko w rozdzielczości Full HD. To doskonały monitor do wymagających zastosowań, jak multimedia czy gry. | ![]() |
![]() |
Superszybki czas reakcjiTwój monitor Samsung natychmiast przeniesie Cię do świata emocjonujących wydarzeń z filmów akcji, gier i sportów – jego czas reakcji to tylko 1 milisekunda! Nawet najszybszy ruch na ekranie zobaczysz jako płynny i wyraźny, bez żadnych poruszeń czy zanikania. Ten monitor nie zawodzi! Możesz na nim polegać w krytycznym momencie akcji. |
Specjalny Tryb GryNatychmiastowa optymalizacja kolorów, głębsza czerń i kontrast w trybie gry pozwolą Ci zobaczyć każdą scenę z jak najlepszej strony. | ![]() |
![]() |
Technologia Flicker FreeTechnologia Flicker Free chroni Twoje oczy przed ciągłym napięciem spowodowanym migotaniem ekranu. Konwencjonalne monitory są jej pozbawione, przez co Twój wzrok szybciej się męczy. Dzięki monitorowi Samsung możesz pracować i cieszyć się rozrywką dłużej, w bardziej komfortowych warunkach. |
Monitor przyjazny dla środowiskaEco Saving Plus to technologia, która zmniejsza jasność ekranu, aby zwiększyć efektywność energetyczną monitora. Oprócz dwóch standardowych ustawień w trybie manualnym (minimum 25%, a maksymalnie 50%), możesz skorzystać z nowego ustawienia Auto, które zmniejsza pobór energii o około 10% na podstawie luminescencji w czarnych partiach ekranu. Jasność ekranu zmienia się płynnie, jednocześnie oszczędzając energię. | ![]() |
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rodzaj matrycy | LED, TN |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 160 stopni |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Rodzaje wejść / wyjść | VGA (D-sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Wymiary z podstawą | 569 x 417 x 197 mm |
| Waga | 2,8 kg |
Numer oferty: 43097799
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty