Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 912,45 zł
Parametry
Marka
Asus
EAN
4718017085632
Opis

VP248QGL-P
| Informacje o produkcie | |
| Model |
VP248QGL-P |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 298.89 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 531.36 mm |
| Plamka matrycy | 0.2768 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 27 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 341.49 mm |
| Wysokość z podstawą | 483.85 mm |
| Szerokość | 571.16 mm |
| Głębokość | 51.74 mm |
| Głębokość z podstawą | 128.54 mm |
| Waga | 3.05 kg |
| Waga z podstawą | 5.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Pozostałe parametry - Głośniki: 2x 2W RMS - Panel obrotowy (pivot) : -90°~+90° - Freesync |





Numer oferty: 46407268
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty