Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 105,65 zł
Parametry
Marka
AOC
EAN
4038986147309
Opis

Ułatwiona łączność i olśniewający obraz z ekranem 23,8 Full HD z USB-C i KVM
Zaprojektowany z myślą o dzisiejszych profesjonalistach model 24P2C jest wyposażony w płaską matrycę 23,8" IPS/3FL z rozdzielczością Full HD w smukłej, eleganckiej i trójstronnie bezramkowej formie z wbudowanym przełącznikiem KVM i koncentratorem USB 3.2 Ten wyposażony w bogaty zestaw funkcji ekran jest zgodny z HDMI, DP oraz USB-C, ma częstotliwość odświeżania 75 Hz, jasność 250 cd/m2, czas reakcji 4 ms i obsługuje Adaptive-Sync, jak również pozwala na regulację wysokości, obracanie i pochylanie ekranu.
Ergonomia
Poczuj wygodę! Obrotowe podstawy AOC z regulacją wysokości i nachylenia pomagają uzyskać najwygodniejsze i najzdrowsze położenie monitora.
USB-C
Uprość połączenia, korzystając wyłącznie z jednego kabla. Złącze USB-C oferuje alternatywny tryb DisplayPort do przesyłania sygnału wideo w wysokiej rozdzielczości z laptopa do monitora oraz jednoczesne ładowanie akumulatora laptopa przez USB. Dodatkowo, złącze USB 3.1 zapewnia błyskawiczny przesył danych, dlatego nawet film w rozdzielczości 4K można przesłać w czasie poniżej minuty.
Rotation
Dzięki funkcji obrotu w płaszczyźnie pionowej pivot, P2 można obrócić o 180° z orientacji krajobrazowej do portretowej, co szczególnie przydatne w branży DTP
KVM
Współdziel jedną klawiaturę, mysz i monitor między wieloma komputerami dzięki przełącznikowi KVM.
Szeroki kąt oglądania
Szeroki kąt oglądania zapewnia precyzyjne wyświetlanie barw pod kątem widzenia do 178°. W ten sposób, nie ma znaczenia, skąd na niego patrzysz, by zobaczyć perfekcyjnie wyświetlone kolory.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
24P2C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 114 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 4 x USB 3.1 2 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 326.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 513 mm |
| Szerokość | 540.2 mm |
| Głębokość | 50.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 200.1 mm |
| Waga z podstawą | 5.01 kg |






Numer oferty: 46407377
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty