Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 697,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
XF250QA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 56 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 528 mm |
| Szerokość | 558 mm |
| Głębokość z podstawą | 244 mm |
| Waga | 4.3 kg |

Numer oferty: 41189025
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty