Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 605,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
Monitor 27" 27UK650-W
Nastała era UHD 4K HDR
Oglądaj nieskazitelny obraz o niespotykanym bogactwie kolorów na monitorze LG UHD 4K HDR. Twórcy pracujący z treścią HDR ucieszą się z możliwości odtwarzania jasności i kontrastu do podglądu i edycji.
HDR Effect do treści SDR
Monitor LG UHD 4K HDR może przekonwertować standardową treść na format HDR wprost na ekranie. Specjalny algorytm poprawia mapowanie tonalne i luminancję treści SDR, zapewniając jakość zbliżoną do HDR
Prawdziwe kolory i szeroki kąt patrzenia
Monitor LG IPS odznacza się wyjątkową dokładnością odwzorowania kolorów pokrywa 99% gamy sRGB. Ponadto ma szeroki kąt patrzenia, dzięki czemu łatwiej jest cieszyć się doskonałą jakością kolorów.
Czystszy i płynniejszy obraz
Technologia AMD FreeSync zapewnia płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawet w dynamicznych grach. Całkowicie eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu.
Wrogowie nie mają gdzie się ukryć
Funkcja Black Stabilizer zapewnia wyraźny obraz nawet w mrocznych grach. Synchronizuje i rozjaśnia najciemniejsze zakątki, dzięki czemu znajdziesz wrogów czających się w ciemności i zaatakujesz przed nimi.
Łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
Menu ekranowe jest proste i intuicyjne. Opcje ekranu, nawet kąt obrotu, ustawisz za pomocą kilku kliknięć.
Optymalny realizm i doskonała wydajność
Możliwość obracania monitora przydaje się podczas oglądania programów prezentujących pionowe treści i do edycji zdjęć. Dodatkowym ergonomicznym udogodnieniem jest możliwość ustawiania wysokości.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
27UK650-W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wysokość | 364.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 567.3 mm |
| Szerokość | 613.1 mm |
| Głębokość | 44.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 230 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| Waga z podstawą | 6.2 kg |
| Pozostałe parametry |
- HDR |

Numer oferty: 41189139
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty