Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 047,90 zł
Parametry
Marka
Acer
EAN
4713883547307
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Model |
B277bmiprzx |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość pionowa max. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 75 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 85 kHz |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16.2 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga z podstawą | 10.17 kg |




Numer oferty: 46407360
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty