Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 867,30 zł
Parametry
Marka
Acer
EAN
4710180501636
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Model |
R270si |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wysokość | 362 mm |
| Wysokość z podstawą | 444.2 mm |
| Szerokość | 609.9 mm |
| Głębokość | 40.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 223.8 mm |
| Waga | 3.54 kg |
| Waga z podstawą | 3.93 kg |





Numer oferty: 46407448
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Inne archiwalne oferty