Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 010,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
EAN
4713392532627
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
H277HU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Pobór mocy | 34 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wysokość | 363 mm |
| Wysokość z podstawą | 439 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 35.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 217 mm |

Numer oferty: 41827598
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty