Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 508,00 zł
Parametry
EAN
4713883475501
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
KG271B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33.5 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 367 mm |
| Wysokość z podstawą | 465 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 61 mm |
| Głębokość z podstawą | 232 mm |
| Waga | 5.34 kg |
| Waga z podstawą | 5.79 kg |

Numer oferty: 41827568
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty