Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 926,75 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Marka
Lenovo
EAN
193638970552
Opis

Monitor LENOVO ThinkVision P27q-20
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkVision P27q-20 61EAGAT6EU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 4 s |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CCC Energy Star EPEAT RoHS TCO TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 353.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 576.5 mm |
| Szerokość | 613.8 mm |
| Głębokość | 46.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 208 mm |
| Waga | 4.64 kg |
| Waga z podstawą | 7.12 kg |




Numer oferty: 46407384
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty