Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 201,20 zł
Parametry
Marka
Benq
EAN
4718755082832
Opis

Monitor biznesowy z technologią ochrony wzroku BL2780T.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
BL2780T |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 381 mm |
| Wysokość z podstawą | 547 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość | 50 mm |
| Głębokość z podstawą | 231 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Waga z podstawą | 7.2 kg |




Numer oferty: 46407207
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty