Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 130,00 zł
Opis
Monitor 27w 1JJ98AA
Rozdzielczość Full HD1 i niemal pozbawiona krawędzi budowa sprawiają, że ten wyświetlacz IPS zapewnia idealne połączenie formy i funkcji w zaskakująco niskiej cenie. Ekran można łatwo podłączyć do laptopa lub komputera biurkowego i cieszyć się wielkim wyświetlaczem, na którym będą prezentowane wszystkie Twoje treści.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
1JJ98AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 29.6 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 52.7 cm |
| Plamka matrycy | 0.274 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | PSB |
| Pobór mocy | 23 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 36.66 cm |
| Wysokość z podstawą | 44 cm |
| Szerokość | 61.19 cm |
| Głębokość | 5.19 cm |
| Głębokość z podstawą | 23.73 cm |

Numer oferty: 41188940
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty