Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 755,00 zł
Parametry
EAN
191628516582
Opis
Ciesz się doskonałą jakością w każdej chwili. Od przeglądania gier do odtwarzania strumieniowego ulubionych treści, ten wyświetlacz przykuwa zmysły. Dokładne odwzorowanie kolorów i większe zakrzywienie zapewniające lepszy widok gwarantują realistyczną rozrywkę w całym pokoju a to wszystko za mniej, niż sobie wyobrażasz.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
27x |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.8 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | VCCI |
| Pobór mocy | 39 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 363.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 438.5 mm |
| Szerokość | 613.3 mm |
| Głębokość | 69.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 179.2 mm |
| Waga | 5 kg |
| Waga z podstawą | 5.2 kg |
| Pozostałe parametry |
Nachylenie: od -5 do +25° |

Numer oferty: 41827553
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty