Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 382,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
KG281K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 28'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 330 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 34 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 482 mm |
| Szerokość | 659 mm |
| Głębokość z podstawą | 241 mm |
| Waga | 5.49 kg |

Numer oferty: 41189040
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty