Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 242,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1080
Opis
Monitor 29" Gamingowy, UltraPanoramiczny, 21:9
Więcej miejsca na różne zadania
Monitor 21:9 UltraWide Full HD (2560 x 1080) zapewnia więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami 16:9 Full HD. Dzięki temu można komfortowo otworzyć więcej okien i pomieścić więcej ikon na ekranie.
Prawdziwe kolory i szeroki kąt patrzenia
Monitor LG IPS zapewnia wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów. Szerszy kąt patrzenia sprawia, że monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy kolorów sRGB.
Łatwa konfiguracja
Menu ekranowe zapewnia łatwy dostęp do szeregu ważnych ustawień monitora.
Czystszy i płynniekszy obraz
technologia AMD FreeSync zapewnia graczom płynną i niczym niezakłóconą rozrywkę w wysokiej rozdzielczości nawt w dynamicznych grach. Funkcja FreeSync całkowicie eliminuje rozrywanie i zacinanie obrazu.
Ustawienia dla wszystkich gier
Tryb gry zawiera trzy dodatkowe tryby - FPS, RTS i użytkownika - służące do personalizacji i optymalizacji ustawień w każdym trybie gier.
Wszechstronna elegancja
Zakrzywiona podstawka zapewnia wyjątkową stabilność. Można ją regulować, aby dogodnie zmienić kąt nachylenia, wysokość i kąt przekrzywienia monitora.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
29WK500-P |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 29'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1080 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 317 mm |
| Wysokość z podstawą | 411 mm |
| Szerokość | 698 mm |
| Głębokość | 77 mm |
| Głębokość z podstawą | 209 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |

Numer oferty: 41189124
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty