Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 508,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ED323QUR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 102 x 80 |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Częstotliwość pozioma min. | 71 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 40 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wysokość | 415 mm |
| Wysokość z podstawą | 510 mm |
| Szerokość | 711 mm |
| Głębokość | 79 mm |
| Głębokość z podstawą | 169 mm |
| Waga | 5.27 kg |
| Waga z podstawą | 6.1 kg |

Numer oferty: 41189021
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty