Oferty, które mogą Cię zainteresować:






8
1 / 13
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 533,65 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Marka
Asus
EAN
4716659987512
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Model |
PB328Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.277 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | BSMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel VGA |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 43.1 cm |
| Wysokość z podstawą | 62.5 cm |
| Szerokość | 73.5 cm |
| Głębokość | 6.68 cm |
| Głębokość z podstawą | 24.2 cm |
| Waga | 11.8 kg |













Numer oferty: 46407229
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty