Oferty, które mogą Cię zainteresować:






11
1 / 16
Sprzedano przez "Kup teraz" za 4 921,00 zł
Parametry
EAN
4948570115860
Opis
ProLite LH4282SB-B1
42-calowy ekran z możliwością pracy 24/7 i jasnością 700cd/m
Cienka ramka, szeroki wachlarz wejść, możliwość pracy 24/7 w pionie i poziomie, łączenia w ścianę wyświetlaczy oraz opcje sterowania przez LAN, RS232C lub podłączony przez gniazdo opcji mini PC ta kombinacja sprawia, że wyposażony w matrycę IPS LH4281S doskonale sprawdzi się we wszelkich zastosowaniach typu Digital Signage. Panel gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. A niski pobór energii w połączeniu z efektywną wentylacją zapewniają stabilną, bezawaryjną pracę.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ProLite LH4282SB-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 41.9'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 521.96 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 927.94 mm |
| Plamka matrycy | 0.4833 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 114 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel zasilający |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 541 mm |
| Szerokość | 947 mm |
| Głębokość | 71 mm |
| Waga | 15.3 kg |

Numer oferty: 41827554
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty