Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 5 151,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
Monitor 49" FW-49BZ35F
Optymalizacja do użytku profesjonalnego
Monitor spełni stawiane mu oczekiwania w szerokim zakresie zastosowań biznesowych. Jest uniwersalny w instalacji, współpracuje z sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi, a do sterowania nim można użyć łącza szeregowego.
Uniwersalność przy zdalnym sterowaniu
Do zdalnego sterowania monitorem BRAVIA włączania/wyłączania, wybierania sygnału wejściowego, regulacji głośności itp. można użyć złącza RJ45 i protokołu IP / interfejsu sieciowego API lub złącza RS-232C.
Elastyczność w montażu i instalacji
Monitor jest uniwersalny w montażu: może pracować pionowo, w pochyleniu i na stole, a jego integrację w różnorodnych środowiskach ułatwia zgodność ze standardem montażowym VESA.
Szybka konfiguracja w trybie Pro
Można dostosowywać i zapisywać ustawienia funkcji i cech monitora, a następnie kopiować je do innych monitorów przy użyciu pamięci USB.
Tryb Pro pozwala szczegółowo dostosować różne ustawienia w menu, by w ten sposób spełnić wymogi określonego zastosowania.
Błyskawiczny wybór ustawień zoptymalizowanych do sal spotkań i systemów Digital Signage
Ten tryb pozwala natychmiast dobrać ustawienia, które zapewnią optymalną pracę w systemie Digital Signage lub w sali spotkań.
Wbudowana platforma programowa
Zaawansowane funkcje przetwarzania oznaczają większe możliwości sterowania/dostosowywania i mniejszy całkowity koszt posiadania.
Łatwe tworzenie materiałów Digital Signage
Obsługa standardu HTML5 pozwala tworzyć atrakcyjne materiały Digital Signage bez dodatkowego sprzętu ani wcześniejszych szkoleń. Przygotowanie takich materiałów z grafiką, tekstami, obrazami filmowymi 4K i zawartością stron internetowych zajmuje dosłownie minuty.
Obsługa otwartych interfejsów API
Zgodność z szeregiem interfejsów API (Application Programming Interface) przekłada się na dodatkowe możliwości zdalnego sterowania, monitorowania pracy i integracji z zewnętrznymi systemami.
Rozdzielczość 4K (3840 x 2160 pikseli)
Obraz 4K składa się z ponad 8 milionów pikseli. Ma czterokrotnie większą rozdzielczość niż materiały Full HD i dlatego zapewnia lepsze wrażenia wizualne w firmach, szkolnictwie i systemach Digital Signage.
Wyraźniejszy, bardziej naturalny obraz 4K
Wyraźniejszy, bardziej naturalny obraz i większa płynność przejść tonalnych to zasługa technologii przetwarzania Sony 4K X-Reality PRO. Zaawansowana redukcja zakłóceń oraz specjalna baza wzorów gwarantują, że w każdej scenie widać mnóstwo realistycznych detali.
Zgodność z materiałami 4K HDR
Duża jasność i dynamiczny kontrast tworzą doskonałe warunki do wyświetlania obrazu 4K HDR (High Dynamic Range duży zakres dynamiczny), ujawniającego szczegóły kryjące się dotąd w jaskrawych światłach i głębokich cieniach.
Płynna akcja na ekranie
Bardziej naturalną reprodukcję dynamicznych scen zapewnia natomiast technologia Motionflow XR 960.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
FW-49BZ35F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 49'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 505 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 88 W |
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wysokość | 644 mm |
| Wysokość z podstawą | 703 mm |
| Szerokość | 1098 mm |
| Głębokość | 58 mm |
| Głębokość z podstawą | 279 mm |
| Waga | 13.2 kg |
| Waga z podstawą | 13.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41189060
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty