Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 5 420,10 zł
Parametry
EAN
4974019103686
Opis

Monitor 55 PN-HW551
Profesjonalne monitory PN-HW551 firmy Sharp to doskonałe połączenie eleganckiego designu z odtwarzaniem bardzo wyraźnych obrazów. Dlatego Twoje komunikaty zostaną przekazane głośno i wyraźnie, gdziekolwiek powinny być zauważone.
Niezależnie od tego, czy jest to sala narad, recepcja, sklep odzieżowy lub przestrzeń publiczna, albo cyfrowa prezentacja obrazu, te duże monitory z pewnością przyciągną uwagę. Dzięki materiałom multimedialnym prezentowanym w rozdzielczości 4K można oglądać obrazy i wideo doskonałej jakości.
Wbudowany multimedialny odtwarzacz USB zapewnia łatwy sposób przeprowadzania pokazu slajdów w rozdzielczości 4K Ultra HD lub odtwarzanie wideo w pełnej rozdzielczości HD i muzyki bez dodatkowych urządzeń i nieestetycznego okablowania. Nie zachodzi konieczność kupowania i podłączenia komputera w celu odtwarzania multimediów, ani poświęcania czasu na naukę korzystania ze specjalistycznego oprogramowania. Po prostu podłącz pamięć USB i gotowe!
Monitory serii PN-HW, opracowane z myślą o zastosowaniu w firmach i punktach sprzedaży detalicznej, dostępne są wersjach o różnych rozmiarach przekątnych ekranu od 43 aż do 86 cali. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niewielkiego monitora do ograniczonej przestrzeni, czy większego, aby uzyskać większe wrażenie, w ofercie znajdziesz monitor odpowiadający Twoim potrzebom.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PN-HW551 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 150 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 711.5 mm |
| Szerokość | 1239 mm |
| Głębokość | 62 mm |
| Waga | 16 kg |









Numer oferty: 46407496
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty