Oferty, które mogą Cię zainteresować:






10
1 / 15
Sprzedano przez "Kup teraz" za 16 335,90 zł
Parametry
EAN
4948570117024
Opis

75-calowy interaktywny, dotykowy panel ze zintegrowanym oprogramowaniem iiWare i modułem WiFi dołączanym w standardzie
iiyama TE7503MIS-B1AG to panel stworzony z myślą o edukacji I biznesie. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 20 punktów dotykowych i zintegrowane oprogramowanie iiWare 8.0 (Android OS) obejmujące: aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci (32GB) samego wyświetlacza, przeglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikację ScreenSharePro. Panel umożliwia również odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych praktycznie w każdym formacie.
Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Powłoka antyrefleksyjna dodatkowo zapobiega odbijaniu się światła od ekranu. Szeroki wachlarz wejść wideo i audio gwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami, a możliwość pracy 24/7 w połączeniu ze szklaną powłoką o grubości 4mm zapewniają wysoką wytrzymałość i żywotność ekranu.
Do ekranu standardowo dołączany jest moduł WiFi (OWM001), który w połączeniu z aplikacją ScreenSharePro pozwala na udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu różnych urządzeń bezpośrednio na ekranie.
iiWare 8.0 (Android OS)
Zintegrowane oprogramowanie iiWare 8.0 (Android OS) obejmuje aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika
USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci samego wyświetlacza, przeglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikację ScreenSharePro, która pozwala na udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu różnych urządzeń bezpośrednio na ekranie.
PC slot
Dzięki opcjonalnemu modułowi slot PC* zmienisz swój ekran w rozwiązanie all-in-one. Koniec problemów z kablami i koniecznością montowania PC do obudowy lub na uchwycie. Po prostu wsuń moduł w slot i gotowe!
*niekompatybilny ze standardem OPS Slot
Technologia dotykowa - Infrared
Technologia ta nie opiera się na dodatkowej nakładce na ekran, lub specjalnym podłożu ukrytym pod nim i dlatego fizyczne "zużycie" funckji dotykowej jest praktycznie niemożliwe. Technologia infrared zapewnia doskonałą jakość obrazu. Ponieważ ekran jest wolny od na(pod)kładek funkcja dotykowa nie wpływa w żaden sposób na specyfikację wyświetlacza.
24/7
Monitor przystosowany jest do pracy 24 godziny na dobę.
4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ProLite TE7503MIS-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 74.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 928 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1650 mm |
| Plamka matrycy | 0.429 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 219 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1006 mm |
| Szerokość | 1713 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 52.2 kg |




















Numer oferty: 46407479
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty