Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 83 407,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
Dzisiejsze firmy, w tym banki, restauracje, sklepy i inne, coraz częściej muszą przedstawiać swoją ofertę za pomocą cyfrowych materiałów, które jednocześnie angażują, edukują i służą klientom. Jakość UHD zdobywa popularność ze względu na szczegółowość obrazu. UHD jest najwyższym obecnie standardem wyświetlania treści, zachwycającym realistycznymi detalami i zawsze wyraźnym tekstem. Łącząc to z możliwością montażu w pionie i długimi godzinami ciągłej pracy otrzymujesz najbardziej kompletny wyświetlacz komercyjny.
Niewiarygodnie ostry obraz i duża gęstość pikseli wydobywają pełnię detali ze zdjęć i filmów. Ponad to, wyświetlacze mogą pracować 24h dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Ekrany pokryte powłoką antyrefleksyjną w standardzie, które sprawdzą się w jasno oświetlonych obszarach. Mają również bardzo cienkie ramki, co pozwala dopasować je do wielu różnych konfiguracji.
Wyświetlacze SMART Signage z serii QMF posiadają rozdzielczość 4K, czyli ponad czterokrotnie większą niż ta w standardzie Full HD. Niewiarygodnie ostry obraz i duża gęstość pikseli wydobywają pełnię detali ze zdjęć czy filmów. Także tekst, nawet mały, jest bardzo wyraźny i bez efektu rozmycia. Jeden duży wyświetlacz UHD z powodzeniem zastąpi ścianę wideo złożoną z mniejszych ekranów Full HD. Nie tylko wyświetli obraz w wyższej jakości, ale wyeliminuje też ramki.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
QM98F |
| Przekątna ekranu 2 | 98'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 1249.8 mm |
| Szerokość | 2194.2 mm |
| Głębokość | 76.5 mm |
| Waga | 80 kg |

Numer oferty: 41190210
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty