Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 890,00 zł
Parametry
Subwoofer
Nie
Marka
Monitor Audio
Kolor
Orzech
EAN
5060028971732
Opis
Monitor Audio Reference MR1 to para wysokiej jakości kolumn podstawkowych przeznaczonych do małych pomieszczeń.
Seria kolumn głośnikowych Monitor Audio Reference jest spadkobiercą legendarnej serii Bronze Reference BR, którą zoptymalizowano i na nowo zdefiniowano wymagania odnośnie kolumn z tej półki cenowej.
Mimo kompaktowych wymiarów uzyskano szerokie pasmo przenoszenia i dobrą liniowość. To wszystko dzięki wysokie jakości przetwornikom: złoconego tweetera 1" oraz specjalnie zaprojektowanemu dla serii MR przetwornikowi średnio-niskotonowego 140mm MMP.
Niewielkie wymiary zewnętrzne pozwalają na ustawienie kolumn Reference MR1 nawet w najmniejszych pomieszczeniach.
Kolumny zostały zamknięte w niskowibracyjnych, nowoczesnych obudowach pokrytych winylową okładziną, dzięki czemu stanowią doskonały wystrój każdego wnętrza.
Specjalnie na potrzeby serii MR zaprojektowano nowe przetworniki MMP. Zastosowano w nich nakładkę w kształcie korektora fazy oraz stworzono sztywniejsze membrany, dzięki czemu polepszono pracę przetwornika w jego krytycznych punktach. Krótsze cewki i bardziej wydajne zawieszenie daje przetwornikowi możliwość przenoszenia większych częstotliwości w bardziej dynamiczny i czystszy sposób.
Przetwornik wysokotonowy w kolumnach Reference MR1 odtwarza częstotliwości aż do 30 kHz co przekłada się na czystość i detaliczność dźwięku. Wykonany on został ze stopu aluminium i magnezu oraz pokryty złotem dla idealnej sztywności oraz doskonałej charakterystyki przetwornika.
Kompaktowe wymiary kolumn Reference MR1 nie przeszkadzają w uzyskaniu wyjątkowej definicji dźwięku, dobrej liniowości oraz szerokiego pasma przenoszenia. Niewielkie obudowy pozwalają na cieszenie się doskonałym dźwiękiem nawet w najmniejszych pomieszczeniach.
| Producent | Monitor Audio |
| Model | Reference MR1 |
| Pasmo przenoszenia | 55 - 30 000 Hz |
| Impedancja | 6 Ohm |
| Efektywność | 88 dB |
| Waga | 3.5 kg/szt |
| Wymiary | 260 x 165 x 180 mm |
| Moc muzyczna | 70 W |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm gold dome C-CAM tweeter |
| Głośnik średnio-niskotonowy | 140mm MMPII |
| Obudowa | Płyta MDF |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | Para |
Numer oferty: 39517792
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
2.8
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty