Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 890,00 zł
Parametry
Subwoofer
Nie
Marka
Monitor Audio
Kolor
Orzech
EAN
691039915344
Opis
Monitor Audio Reference MR6 to para wysokiej jakości kolumn podłogowych przeznaczonych do średnich i dużych pomieszczeń.
Seria kolumn głośnikowych Monitor Audio Reference jest spadkobiercą legendarnej serii Bronze Reference BR, którą zoptymalizowano i na nowo zdefiniowano wymagania odnośnie kolumn z tej półki cenowej.
Naturalna, ekspresyjna średnica, detaliczna góra oraz mocny, nisko schodzący bas zostały uzyskane za pomocą złoconego tweetera 1" oraz specjalnie zaprojektowanych dla serii MR dwóch przetworników 6.5" MMP basowych oraz jednego 6.5" średnio-niskotonowego MMP. System dwuipółdrożny w kolumnach MR6 został zoptymalizowany poprzez zastosowanie sztywnej obudowy i wydzielenie dla każdego przetwornika osobnej komory.
Kolumny zostały zamknięte w niskowibracyjnych, nowoczesnych obudowach pokrytych winylową okładziną, dzięki czemu stanowią doskonały wystrój każdego wnętrza.
Specjalnie na potrzeby serii MR zaprojektowano nowe przetworniki MMP. Zastosowano w nich nakładkę w kształcie korektora fazy oraz stworzono sztywniejsze membrany, dzięki czemu polepszono pracę przetwornika w jego krytycznych punktach. Krótsze cewki i bardziej wydajne zawieszenie daje przetwornikowi możliwość przenoszenia większych częstotliwości w bardziej dynamiczny i czystszy sposób.
Przetwornik wysokotonowy w kolumnach Reference MR6 odtwarza częstotliwości aż do 30 kHz co przekłada się na czystość i detaliczność dźwięku. Wykonany on został ze stopu aluminium i magnezu oraz pokryty złotem dla idealnej sztywności oraz doskonałej charakterystyki przetwornika.
Kolumny podłogowe MR6 wyposażone zostały w osobne komory wewnętrzne dla każdego z głośników, co przekłada się na czystsze średnie częstotliwości. Niskowibracyjne obudowy zapewniają stabilność i nowoczesny wygląd, a nowe, wysokiej jakości terminale głośnikowe gwarantują optymalne połączenie kolumny z każdym systemem hi-fi.
| Producent | Monitor Audio |
| Model | Reference MR6 |
| Pasmo przenoszenia | 33 - 30 000 Hz |
| Impedancja | 6 Ohm |
| Efektywność | 90 dB |
| Waga | 17.2 kg/szt. |
| Wymiary | 970 x 200 x 300 mm |
| Konstrukcja | 2,5 drożna, podwójny Bass-reflex |
| Moc muzyczna | 150W |
| Głośnik wysokotonowy | 25mm gold dome C-CAM tweeter |
| Głośnik średnio-niskotonowy | 165mm MMPII |
| Głośnik niskotonowy | 2x165mm MMPII |
| Obudowa | płyta MDF |
| Gwarancja | 2 lata |
| Jednostka sprzedaży | Para |
Numer oferty: 39517798
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty