Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 041,00 zł
Parametry
EAN
5397184092507
Opis
| Ekran | |
| Technologia podświetlenia | LED |
| Technologia panelu | TN |
| Długość przekątnej ekranu (cale) | 24 " |
| Rozdzielczość Ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
|
Czas reakcji
| 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
|
Jasność
| 350 cd/m2 |
|
Kontrast
| 1000 :1 |
| Kąt widzenia poziomego | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Format ekranu | 16:9 |
| Sprzęt | |
| Wyposażenie i funkcje | do biura, do domu |
| Monitor gamingowy | nie |
|
Rodzaj tunera TV
| - |
|
Pilot w zestawie
| Nie |
|
Wbudowane głośniki
| Nie |
|
Pivot (obrót panelu)
| Tak |
| Interfejs | |
|
HDMI
| Tak |
| USB-C | Nie |
|
USB
| Tak |
|
Port wyświetlacza
| Tak |
| DVI wejście | Nie |
| Wejście VGA | Nie |
| Dalsze parametry | |
| Zakrzywiony Ekran | nie |
| Wymiary | |
| Szerokość opakowania | 55.0 cm |
| Wysokość opakowania | 45.0 cm |
| Głębokość opakowania | 20.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 5.0 kg |
Numer oferty: 44728735
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty