Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 333,00 zł
Parametry
EAN
5397063620869
Opis
| Ekran | |
| Technologia podświetlenia | LED |
| Technologia panelu | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cale) | 24 " |
| Rozdzielczość Ekranu | 1920 x 1200 pikseli |
|
Czas reakcji
| 8 ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
|
Jasność
| 300 cd/m2 |
|
Kontrast
| 1000 :1 |
| Głębia kolorów | 16.7 mil |
| Kąt widzenia poziomego | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Format ekranu | 16:10 |
| Sprzęt | |
| Wyposażenie i funkcje | do biura, do domu |
| Monitor gamingowy | nie |
|
Pilot w zestawie
| Nie |
|
Wbudowane głośniki
| Nie |
|
Pivot (obrót panelu)
| Tak |
|
Standard montażu VESA
| 100x100 mm |
| Interfejs | |
|
HDMI
| Tak |
|
USB
| Tak |
|
Port wyświetlacza
| Tak |
| DVI wejście | Nie |
| Wejście VGA | Nie |
| Moc | |
|
Zużycie energii / 1
| 23 W |
|
Klasa energetyczna
| - |
| Dalsze parametry | |
| Zakrzywiony Ekran | nie |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 53.2cm |
| Wysokość produktu | 35.1cm |
| Głębokość produktu | 4.6cm |
| Waga produktu | 4.2kg |
| Szerokość opakowania | 65.0cm |
| Wysokość opakowania | 20.0cm |
| Głębokość opakowania | 45.0cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 10.1kg |
Numer oferty: 44728719
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty