Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 293,00 zł
Opis
Monitor dotykowy 48cali Sharp led, infrared 10 punktów
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu 2 | 48'' |
| Typ matrycy | AMVA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 170 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 101 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 633 mm |
| Szerokość | 1056 mm |
| Głębokość | 64 mm |
| Waga | 14 kg |
| Pozostałe parametry |
Nakładka 16-dotykowa
|

Numer oferty: 41190179
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty