Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 9 104,00 zł
Parametry
EAN
4713883227414
Opis
Zaangażuj swoich odbiorców i stwórz innowacyjny szum reklamowy dzięki serii Acer Digital Signage Touch.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DT 493 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 49'' |
| Typ matrycy | TFT MVA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 12 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Pobór mocy | 120 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 665 mm |
| Szerokość | 1135 mm |
| Głębokość | 91 mm |
| Waga | 25.3 kg |
| Waga z podstawą | 29.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41827548
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty