Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 11 789,00 zł
Parametry
EAN
4713883130769
Opis
Przykuj uwagę odbiorców i dostarczaj przeznaczone dla nich komunikaty w bardziej nowatorski sposób, korzystając z monitorów informacyjnych z serii Touch firmy Acer.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DT 653 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Pobór mocy | 190 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 866 mm |
| Szerokość | 1489 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Waga | 42.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41827631
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty