Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 464,35 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
EAN
4719331805920
Opis

High Bit Rate 3- Ciesz się kolorami 2K, 165Hz, HDR, 8 bitów jednocześnie!
Monitor do gier obsługuje DisplayPort High Bit Rate 3 (HBR3), całkowita przepustowość połączeń HBR3 wynosi 32,4 Gbit/s. Pozwala graczom cieszyć się kolorami 2K, 165Hz, HDR i 8 bitów jednocześnie, bez konieczności poświęcania żadnego elementu z panelu specyfikacji!
Idealna zakrzywienie dla gier AAA - zanurz się w grze z 1500R
CV27Q to piękny zakrzywiony monitor 1500R o eleganckim wyglądzie, który wykorzystuje współczynnik kontrastu 3000:1 8-bitowy panel VA obsługuje 90% DCI-P3. Jako monitor taktyczny, CV27Q ma wszystkie funkcje taktyczne, co czyni ten monitor idealnym wyborem dla graczy, którzy kochają gry AAA i rozrywkę medialną.
Wbudowana cyfrowa dioda LED - Stwórz własną atmosferę gier dzięki RGB Fusion 2.0
Monitor do gier AORUS CV27Q może pochwalić się najbardziej zaawansowanymi systemami LED na rynku. Dzięki aplikacji RGB Fusion będziesz w stanie stworzyć atmosferę gry wyłącznie dla Ciebie dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i możliwości dostosowania. Entuzjaści LED mają teraz okazję pochwalić się kreatywnością dzięki możliwości samodzielnego dostosowania wielu stref.
Ergonomiczna konstrukcja - Łatwo uzyskać idealny kąt widzenia
Monitor do gier ma wyjątkową podstawę, która została ergonomicznie zaprojektowana i oferuje szeroki zakres regulacji wysokości, pochylenia, obrotu, skoku i obrotu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CV27Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 532 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 73.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 260 mm |
| Waga | 9.5 kg |




Numer oferty: 46407211
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty