Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 966,00 zł
Parametry
Marka
HP
EAN
193015096875
Opis
| Ekran | |
| Technologia podświetlenia | LED |
| Technologia panelu | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cale) | 27 " |
| Rozdzielczość Ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
|
Czas reakcji
| 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
|
Jasność
| 300 cd/m2 |
|
Kontrast
| 1000 :1 |
| Kąt widzenia poziomego | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Format ekranu | 16:9 |
| Sprzęt | |
| Wyposażenie i funkcje | do biura, do domu |
| Monitor gamingowy | nie |
|
Rodzaj tunera TV
| - |
|
Pilot w zestawie
| Nie |
|
Wbudowane głośniki
| Tak |
|
Pivot (obrót panelu)
| Nie |
|
Standard montażu VESA
| Nie obsługiwane mm |
| Interfejs | |
|
HDMI
| Tak |
| USB-C | Nie |
|
USB
| Nie |
|
Port wyświetlacza
| Nie |
| DVI wejście | Nie |
| Wejście VGA | Tak |
| Moc | |
|
Zużycie energii / 1
| 27 W |
| Dalsze parametry | |
| Zakrzywiony Ekran | nie |
| Wymiary | |
| Szerokość opakowania | 55.0 cm |
| Wysokość opakowania | 40.0 cm |
| Głębokość opakowania | 10.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 5.0 kg |
Numer oferty: 44695950
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3

PREMIUMTECH
5
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty