Monitor iiyamaProlite LE3240S-B1 32'' na Arena.pl
1 / 11
Monitor iiyamaProlite LE3240S-B1 32''
Parametry
EAN
Opis
ikona dostawy
Bezpłatna
wysyłka
ikona 24 godziny
Realizacja zamówień
już w 24h
ikona piksele
Gwarancja ZERO
martwych pikseli
ikona gwarancja
Nawet 5 lat
gwarancji
ikona ilość
10.000
zrealizowanych zamówień
ikona płatności
Bezpieczne
szybkie płatności
Gwarancja ZERO martwych pikseli - tylko u nas!
Gwarancja zero pixeli
Standard VESA
Standard VESA
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
Sterowanie przez LAN
IPS
IPS
Obraz
  • Przekątna: 32"
  • Panel: IPS LED
  • Rozdzielczość fizyczna: 1920x1080 (FullHD)
  • Format obrazu: 16:9
  • Jasność: 350 cd/m² typowa
  • Kontrast statyczny: 1200:1
  • Czas reakcji: 8ms
  • Kąty widzenia: ▷ 178° △ 178°
  • Powierzchnia robocza szer. x wys.: 698.4 x 392.85mm, 27.5 x 15.5"
  • Synchronizacja pozioma: 30 - 83KHz
  • Synchronizacja pionowa: 50 - 76Hz
  • Odświeżanie: 76Hz
  • Kolory: 16.7mln
  • Plamka: 0.364mm
  • Orientacja: pozioma
Interfejsy, złącza i sterowanie
  • Porty USB: 1x 2.0
  • HDCP: tak
  • Analogowe wejścia sygnału: VGA x1, Component video x1
  • Cyfrowe wejścia sygnału: DVI x1, HDMI x1
  • Wyjścia audio: RCA (L/R) x1, Głośniki wbudowane
  • Sterowanie: RS232 x1, RJ45 (LAN) x1, IR x1
  • Wejścia audio: RCA (L/R) x1, Mini jack x1
  • Monitor control output: RS232 x1, IR loop through x1
Właściwości
  • Języki menu OSD: EN, DE, FR, ES, IT, RU, CZ, NL, PL
  • Przyciski: Power, Mute, Input, +, -, Up, Down, Menu
  • Maksymalny czas pracy bez przerwy: 12/7
  • Odtwarzanie multimediów: tak
  • Plug&Play: DDC2B, Mac OSX
Mechaniczne
  • Standard VESA: 200 x 200mm, 100 x 100mm
  • Obudowa: czarny, matowy
  • Konstrukcja bez wentylatora: tak
Akcesoria w zestawie
  • Pilot: tak
  • Kable: zasilający, VGA, DVI, RS232
  • Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Energia
  • Zasilacz: wewnętrzny
  • Zasilanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz
  • Zużycie energii: 141W typowo, 0.5W stand by
  • Certyfikaty: CB, CE, TÜV-Bauart, CU
Wymiary i waga
  • Wymiary produktu szer. x wys. x gł.: 726.5 x 425.2 x 63.6mm